• Slider-1

  Letecká vystoupení na přání

  Letecká vystoupení na přání

  Vystupujeme ve formaci nebo samostatně. Na leteckých dnech, pro soukromé akce, pro filmové nebo fotografické účely.

  Více

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Létání všeho druhu

Cokoliv, co se odehrává ve vzduchu, pro nás není problém. K Vašemu dokonalému uspokojení nabízíme vyhlídkové lety ve velkém stylu i zážitky řízení letadla. Také pořádáme letecké akce pro firmy. To vše přímo uprostřed Železných hor, pouhou hodinu od Prahy.


O víkendu letíme na letecký den do Chebu!

Vážení přátelé, o víkendu letíme Aerovkou do Chebu na letecký den. Bohužel není už možné koupit letenky. Tímto děkujeme všem za velký zájem. Pokud nás budete chtít vidět budeme se těšit s vámi na setkání v Chebu a také na další letecké akce.

Chcete se navíc ještě proletět v letadle?

2. Podhořanský Para Provoz

Vážení přátelé, vzduchem chlazení lidé, místní i přespolní! Zdravíme Vás v období nastupujícího jara 2017 a dovolujeme si Vs pozvat na náš historicky první para provoz. Skákat budeme z Cessny FR-172 Reims Rocket J z výšky 900 – 3000 m dle chuti, parašutisté vítáni!

Letecké muzeum Podhořany

Naše exponáty dokumentují Československou leteckou historii a leteckou výrobu, která dodnes hraje významnou roli v České republice. Návštěvníci si zde můžou nejen na letouny sáhnout, ale mohou se i podívat do jejich interiérů. Muzeum je neveřejné. Návštěva je možná po telefonické domluvě! Více …

Instagram

Hosted by