Letecký výcvik

Letecká škola

Ve spolupráci se smluvním partnerem, leteckou školou Aeroklubu Tábor CZ/ATO-029, vychováváme bezpečné a zodpovědné piloty letadel. Z tohoto důvodu se v naší letecké škole soustředíme na osobní přístup při výcviku pro licenci pilot soukromého letadla PPL(A) a licenci obchodního pilota letadla CPL(A).

Pro absloventy kurzu létání v naší škole nabízíme výhodný pronájem letadel pro kondiční létání.

Při výběru kompletního výcviku k získání cílové kvalifikace obchodního pilota poskytujeme našim žákům slevy, pružné platební podmínky a po dokončení kurzu nabízíme i možnost uzavřít pracovní smlouvu na pozici pilota u našich partnerů.

Basecamp

Místo provádění výcviku optimalizujeme dle Vašich potřeb, ale preferujeme naše zázemí na letišti v Podhořanech, kde jsme schopni poskytnout kompletní servis a zabezpečení, včetně nocování i příležitostí k trávení volného času.

Výcvik probíhá následovně: Vy přijedete do Podhořan u Ronova, kde bydlíme a bázujeme svá letadla. Pokud nemáte auto, vyzvedneme vás v Pardubicích nebo v Čáslavi na vlakovém nádraží.

Máme vše vlastní, včetně hangáru o podlahové ploše 1000 metrů čtverečních, letadel a příslušenství k nim. Díky tomu jsme schopni poskytnout maximální časovou flexibilitu.

 

Ubytování a restaurace

V našem domě, který se nachází hned vedle hangáru, je k dispozici pokoj s koupelnou a WC (ubytování zdarma). Dům je stavebně řešen jako místo společenských setkání. Dámské návštěvy na pokojích pánů jsou povoleny.

Když nebudeme létat, budeme řešit teorii která je zdarma.

Stravování a pivo je v nedaleké restauraci.

 

Přejít na přehled výcviků

Hosted by