Kondiční lety

KONDIČNÍ LETY

Ve spolupráci se smluvním partnerem, leteckou školou Aeroklubu Tábor (CZ/ATO-029) Vám nabízíme možnost dalšího zdokonalování se v létání i po získání dané kvalifikace. Kondiční lety pro držitele minimálně PPL(A)/MEP(A), kteří potřebují „nalétávat“ hodiny, nebo si zopakovat některé techniky pilotáže s L-200 Morava. Kondiční lety lze provádět sólo nebo s instruktorem. Ceny kondičních letů (s instruktorem) naleznete v sekci ceník výcviků.

Při předplacení balíčku pěti a více hodin poskytujeme slevu 10%. Platnost balíčku je vždy do konce kalendářního roku. Pro konkrétní nabídku kontaktujte vedoucího ATO.

TIMEBUILDING

Nabízíme našim žákům, kteří potřebují zvýšit svůj nálet, zajímavé příležitosti, jak nalétat hodiny a zároveň ušetřit. Jedná se na příklad o dopravu posádek našich partnerů na letiště, kde potom provádějí letecké práce. Posádky jsou zpravidla dvoučlenné a pro přepravu se využívá pětimístné letadlo. Situace, kdy je potřeba přepravit pouze jednoho pilota, však nastávají také, lze tedy využít i dvoumístný stroj. Konkrétní podmínky a příležitosti jsou k dispozici na dotaz, viz. kontakty.

Zvýhodněné balíčky hodin pro piloty

Hosted by