Sluzby

Letecké dny

Nabízíme jedinečnou možnost shlédnout ukázky našich historických strojů, ukázky létání ve formaci i jednolivě. Cena vystoupení je závislá na místě konání akce, její době a variantě. Dále se může zvýšit o náklady za přelety letadel, zajištění vhodného hangárování a eventuální ubytování účinkujících v případě několikadenních akcí.

Více informací Kontakt

Firemní a společenské akce

Zpestřete své akce atmosférou letiště! Hledáte způsob jak zabavit své obchodní partnery, zaměstnance, přátele nebo rodinné příslušníky? Máme pro Vás řešení! Můžete využít našeho komfortního zázemí pro pořádání Vašich firemních akcí, rautů a oslav, jejichž součástí mohou být i zážitkové či předváděcí lety a to, i pro větší počty osob.

Více informací Poslat poptávku

Pro filmaře a fotografy

Filmovým, televizním a reklamním produkcím nabízíme originální historické letouny pro statické i letové ukázky.
Hangár je možno zpřístupnit fotografům, vytvoření stage není problém. Kalkulaci připavíme obratem dle vašeho zadání či scénáře.

Bližší info Kontakt

 

Reklamní plocha na letadle

Nabízíme k pronájmu reklamní plochu na letounu L-200 Morava. Letadlo je vidět po celý rok a účastní se velkého množství leteckých akcí. Zároveň je využíváno na výcvik a lety pro veřejnost. Působíme po celé České Republice. Reklama může být umístěna na křídle.

Poslat poptávku

Historické rekonstrukce

Pravidelně se účastníme připomenutí významných událostí, či osobností. Také provádíme lety na veteránské srazy a podporujeme charitativní akce. Rádi se chlubíme svými veterány a obdivovujeme krásy těch ostatních. Máte-li pro nás tip na setkání milovníků historie, neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt

Svatby

Máte-li rádi romantiku při západu slunce a chcete-li si dopřát nevšední svatební zážitek, jsme tu pro Vás. Náš let je vhodný i jako originální svatební dar, který věnujete formou dárkového poukazu novomanželům. Svatba je významný životní okamžik – chcete ho prožít v oblacích? Kontaktuje nás!

Poslat poptávku

Hosted by